Luxusní květináče ve vysokém lesku

Přinášíme skutečný skvost mezi květinovými obaly – luxusní květináče značky Leichsin, které se vyznačují nejen velmi osobitým designem, ale také neobyčejnou lehkostí, kterou oceníte při jakékoli manipulaci s květinami.

Luxusní květináče Leichtsin ve vysokém lesku mají nízkou hmotnost, přestože na první pohled vypadají jako porcelánové designové květináče. Ve skutečnosti jsou ale vyrobené z hliníkolaminátu, materiálu, který v sobě spojuje právě lehkost a tvrdost zároveň. Květináče jsou tak dostatečně pevné, abyste do nich mohli bez obav umístit i velké rostliny, při manipulaci jsou ale příjemně lehké.

Jejich design se opírá o moderní tvary a vysoký lesk, vybrat si navíc můžete z pěti různých odstínů barev. Výrobce zvolil právě takové barvy, které nejlépe zapadnou do naprosté většiny interiérů.

Tyto luxusní květináče jsou vhodné pro živé i umělé rostliny, v případě živých rostlin je ale nutné tento květináč používat jako květinový obal (zasadit tedy rostlinu jako takovou do jiného, klidně obyčejného květináče, který se následně vloží do květináče Leichtsin).