Luxusní květináče ve vysokém lesku

Přinášíme skutečný skvost mezi květinovými obaly – luxusní květináče značky Leichsin, které se vyznačují nejen velmi osobitým designem, ale také neobyčejnou lehkostí, kterou oceníte při jakékoli manipulaci s květinami.

Luxusní květináče Leichtsin ve vysokém lesku mají nízkou hmotnost, přestože na první pohled vypadají jako porcelánové designové květináče. Ve skutečnosti jsou ale vyrobené z hliníkolaminátu, materiálu, který v sobě spojuje právě lehkost a tvrdost zároveň. Květináče jsou tak dostatečně pevné, abyste do nich mohli bez obav umístit i velké rostliny, při manipulaci jsou ale příjemně lehké.

Jejich design se opírá o moderní tvary a vysoký lesk, vybrat si navíc můžete z pěti různých odstínů barev. Výrobce zvolil právě takové barvy, které nejlépe zapadnou do naprosté většiny interiérů.

Tyto luxusní květináče jsou vhodné pro živé i umělé rostliny, v případě živých rostlin je ale nutné tento květináč používat jako květinový obal (zasadit tedy rostlinu jako takovou do jiného, klidně obyčejného květináče, který se následně vloží do květináče Leichtsin).

luxusní květináče ve vysokém lesku