Sady květináčů

Sada květináčů AFRICA 44/32/24cmDokonalou dekoraci získáte pokud květiny zasadíte do sady originálních květináčů se stejným designem a odlišnou velikostí. Trojice květináčů postavených vedle sebe působí impozantně a zvyšuje celkový dojem z navštívených prostor.

Exkluzivní sady květináčů nabízí firma Europalms s více jak 20letou tradicí výroby. Velké květináče v sadách se vyrábí z odolného plastu s různou dekorativní strukturou a v různých barvách a rozměrech.

Součástí každého květináče je vyjímatelná plastová vložka, která je praktickým doplňkem pro pěstování živých květin. Květináče se však hodí i pro umělé květiny a díky větší velikosti i pro zasazení keřů a stromků.

Sada květináčů ITALIA 74/54/44cmKvalitní plast použitý pro výrobu květináčů v sadách zaručuje i bezproblémové umístění květináčů do exteriérů; např. na balkóny, dvorky, zahrádky, pod pergoly.

Trojice květináčů postavených vedle sebe s mírnými odstupy je perfektním dekoračním prvkem jak do soukromých bytů a domů, tak i do restaurací, hotelů, na recepce, do bank apod.