Novinky

Trendy ve výrobě květináčů jednoznačně vedou v používání kompozitních materiálů. Klasické materiály jako kov, plast, nebo keramika jsou na ústupu. Kompozitní materiály mají totiž pro květináče řadu výhod. Květináče z těchto moderních materiálů jsou lehké, odolné a jejich povrchovou úpravu lze vytvořit s jakýmkoliv designem imitující i přírodní materiály. Mezi nové květináče patří zejména sklo-laminátové květináče.

Konkrétně můžeme uvést krásné a přitom cenově dostupné květináče řady STONA a LUNA. Květináče LUNA se vyrábějí ve třech barvách s několika druhy tvarů a velikostí. Jejich povrchová úprava je hladká a působí velmi elegantně. V nabídce jsou klasické kulaté i kónické tvary. Květináče STONA imitují povrchem kámen a vypadají skvostně. Na výběr je opět několik velikostí a tvarů. Barvy jsou přírodní šedá a béžová písková. Obě řady květináčů jsou ve spodní části opatřeny zámkem pro možnost sejmutí dna.

Obě řady květináčů zakoupíte například na kvetinace-shop.cz.

Další novinkou jsou Fiberstone květináče a truhlíky. Jsou vyrobeny z kvalitního a velmi odolného a zároveň lehkého materiálu fiberstone (směs pryskyřice a jemně mletého přírodního kamene). Moderní Fiberstone truhlíky a květináče jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití a jsou odolné vůči UV záření a mrazu. Větší modely mají navíc zesílené hrany. Tyto květináče a truhlíky jsou žádané pro svůj nadčasový a přirozený design, neutrální barvy a využitelnost k dekoraci všech stylů.